Zateplení fasád – sanace

Před aplikací zateplovacího systému je třeba provést sanaci betonových konstrukcí, při které používáme vysoce kvalitní malty splňující všechny požadavky na kvalitní reprofilaci.

Zateplení fasád – izolační materiály

Pro zateplování fasád používáme certifikované zateplovací systémy společností Baumit, Sto, Terranova. Jako izolační materiály používáme polystyren EPS-70F, minerální desky Rockwool, Nobasil, nebo Orsil a tvrzené extrudované polystyreny XPS.

Zateplení fasád – omítky

V rámci zateplení fasád používáme několik základních typů omítkovin – silikonové, akrylátové, silikátové a minerální. Omítky se vyznačují vysokou životností a stálobarevností. V rámci naší dodávky také poskytujeme poradenství, které řeší vhodnost použití některých omítek při vzniku plísní a řas na fasádách.

Doplňkový sortiment fasád

Námi zateplené fasády jsou dodávané s doplňkovým sortimentem, jako jsou okapnicové lišty, rohové lišty, zakládací lišty, diletační lišty a APU lišty. Pro povrchové úpravy soklu nabízíme různá řešení povrchových úprav omítek, nátěru nebo marmolitu.

Proti vandalům používáme na přání a požádání zákazníků speciální pancéřovou armovací tkaninu, která se nedá promáčknout ani prorazit. Tyto materiály používáme především na sokly až do výšky 1NP. Také dodáváme na přání zákazníků ochranný antigrafitový nátěr soklu.
okolí stavby. Po dokončení rekonstrukce a demontáže lešení provedeme vždy úpravu terénu.

Lešenářské konstrukce

Při rekonstrukci používáme ve většině případů rámové hliníkové lešení s pracovní šířkou až 110 cm. V případě potřeby používáme ochranné sítě a plachty.